Muži A

Příspěvky

Dohrávka 1. kola Muži A - TJ Čechie Zastávka - FK Znojmo 2:2 (1:0)

7. 11. 2016

I přesto, že áčko vedlo v zápase o dva góly, nedokázalo vedení udržet a především za výkon v druhé půli doma získalo pouze bod

13. kolo Muži A: TJ Cukrovar Hrušovany n. Jev. - TJ Čechie Zastávka 2:2 (1:2)

1. 11. 2016

Áčko v druhém poločase nevyužilo několik obrovských šancí ke zvýšení náskoku, čehož soupeř využil a z trestného kopu vystřelil svému týmu bod.

DOPLNĚN KOMENTÁŘ K UTKÁNÍ

12. kolo Muži A: TJ Čechie Zastávka - SK Žebětín 2:0 (0:0)

24. 10. 2016

Áčko potřetí za sebou zvítězilo a v důležitém zápase si připsalo ještě důležitější 3 body.

11. kolo Muži A: TJ Sokol Přímětice - TJ Čechie Zastávka 1:3 (0:1)

19. 10. 2016

Áčko navázalo na předzápas dorostu a porazilo nováčka z předměstí Znojma i díky dvěma brankám v poslední desetiminutovce o které se postaral Karas.

10. Kolo Muži A: TJ Čechie Zastávka - FC Miroslav

11. 10. 2016

Áčko konečně zabralo a po dvou hodně nepovedených zápasech si připsalo se sousedem v tabulce důležité 3 body.

9. kolo Muži A: Dobšice - TJ Čechie Zastávka 5:2(1:3)

4. 10. 2016

Áčko na půdě lídra I.A. třídy podlehlo 2:5. Zápas velice ovlivnil výkon sudího, který již ve 3. minutě vyloučil našeho hráče.

8. kolo muži A: TJ Čechie Zastávka - SK Líšeň "B" 1:6 (1:0)

26. 9. 2016

Áčko po katastrofálním druhém poločase ve kterém dostalo 6 gólů, prohrálo z Líšní vysoko 1:6. Komentář k utkání bude doplněn během zítřka.

Doplněn komentář k utkání

7. kolo muži A: TJ Šaratice - TJ Čechie Zastávka 0:5 (0:2)

19. 9. 2016

Áčko veze ze Šaratic všechny 3 body. Soupeři nadělilo 5 gólů a drží si nadále dobrou venkovní bilanci.

6. kolo Muži A: TJ Čechie Zastávka - FK Kunštát 1:4 (1:2)

12. 9. 2016

Áčko nenavázalo na dobrý výkon proti Svratce a podlehl doma Kunštátu vysoko 1:4

5. kolo Muži A: TJ Čechie Zastávka - Svratka Brno 2:1 (0:0)

5. 9. 2016

Áčko díky infarktovému závěru zvítězilo nad Svratkou gólem Nešpůrka z 93. minuty a po dvou prohrách znovu zvítězilo.