7. kolo muži A: TJ Šaratice - TJ Čechie Zastávka 0:5 (0:2)

Strnad  -  Maňásek (74´ Houser)  -  Kronek (76´ Střecha)  -  Reiter

Rousek (64´ Karas)  -  Nešpůrek (78´ Nešpůrek)

Branky: Nešpůrek 2x, Reiter, Strnad, Střecha

Komentář k utkání

V 7. kole jsme zajížděli na půdu posledních Šaratic, kde jsme chtěli zapomenout na poslední nepovedený domácí zápas a získat všechny 3 body. Prvních deset minut bylo spíše vzájemné oťukávání. To se, ale změnilo v minutě 12. kdy Maňásek vypíchl hostujícímu hráči míč, vyslal na steč Rouska, který svoji přihrávkou našel ještě lépe stojícího Nešpůrka a ten otevírá skóre 1:0 vedeme. Po první brance přišla hluchá čtvrthodinka, kterou jsme ukončili naší šancí a znovu u toho byla dvojice našich útočníků. Rousek centroval, ale Nešpůrek tentokrát hlavou nezamířil přesně. O 4 minuty později se ke střele dostává Kronek, ale bohužel jen do náruče brankáře hostí. Ve 44. minutě se do šance dostával po pěkném sólu Rousek, domácí obránci mu ale na poslední chvíli míč ukopli. Hned vzápětí jsme udeřili po druhé. Reiter i s pomocí obránců prostřelil vše a gólem do šatny zvýšil na 2:0. Hned po pauze napřáhnul z dálky Maňásek, jeho pokus míří metr nad. Následuje šance hostí, kterou likviduje skluzem Herman. Sérii šancí, kterými začal druhý poločas, jsme v 50. minutě ukončili gólem. Rousek postupoval sám na brankáře, kterému udělal kličku a poté z velkého úhlu zakončoval do brány, kam dobíhal Strnad a střelu dorazil 3:0. Po naši třetí brance přišla i díky střídáním nezáživná 20 minutovka. V 77. minutě Oprchal naservíroval centr přímo na Nešpůrka a Michal placírkou zvyšuje už na 4:0. O minutu později bylo znovu veselo v našich řadách. Reiter zahrával roh na který si naskočil Střecha a hlavou se trefil přímo do šibenice 5:0. Těsně před koncem orazítkoval pěknou střelou Reiter tyč. V 88. minutě se hosté z ojedinělého pokusu snažili zkazit Balčirákovi čisté konto, ale Peterka chytá a může si připsat první nulu v letošní sezóně. V zápase jsme byli lepší a získali, tak další důležité 3 body do tabulky, vylepšili si skóre a konečně udrželi první nulu v sezóně.