6. kolo Muži A: TJ Čechie Zastávka - FK Kunštát 1:4 (1:2)

Houser(38´ Kronek)  -  Maňásek(80´ Pospíšil)  -  Strnad  -  Reiter(76´Karas)

Rousek(76´ Šmarda)  -  Nešpůrek

Branka - Nešpůrek

Komentář k utkání:

Hosté z Kunštátu se do nás hned od začátku zakousli(naší pasivitou) a zahrávali několik rohových kopů, ze kterých naštěstí pro nás nic nebylo. To se nedá říct o minutě 7. kdy Reiter špatně rozehrál naši útočnou akci a Kunštát svůj rychlý brejk i díky další naší obranné chybě zakončil prostřelení Balčiráka na zadní tyč 0:1. O 5 minut později jsme zahrozily poprvé my a to po krásné individuální akci Rouska, zakončenou nádhernou technickou střelou, která bohužel skončila jen na spojnici hostující branky. V 16. minutě nás hosté znovu potrestali za naši pasivní hru plnou chyb a nepřesností, když po chybě Hajdina se k míči dostal hostující útočník a předložil svému spoluhráči míč a ten se bohužel nemýlil 0:2. Opravdu katastrofální začátek. V 19. minutě zkouší štěstí Strnad z hranice vápna, bohužel branku netrefil o centimetry. V 27. minutě bohužel vytváříme další minelu, ale naštěstí vše uhasil Balčirák. V 35. minutě nás opět zachraňoval na poslední chvíli Balčirák. Ke konci poločasu jsme si vytvořily menší tlak a ve 44. minutě hlavičkoval Oprchal jen těsně nad. V poslední minutě prvního poločasu jsme zahrávali rohový kop, na který si nejvýše naskočil Nešpůrek a snížil skóre na 1:2. Tak jak první poločas skončil, druhý začal a to naši tutovkou. Kronek se ve vápně dostal do bezprostřední blízkosti brankaře, ale místo střely se pokoušel ještě nahrávat, ale přihrávka bohužel nikoho nenašla. Kunštát odpověděl vzápětí rychle provedeným protiútokem, naštěstí bez gólového efektu. V 60. minutě Strnad zatáhl míč po lajně a centrem našel Reitera, ten svoji střelu k naší smůle neprocedil přes bránící hráče. Znovu naše šance, Strnad zpětnou přihrávkou našel Rouska a ten svoji dělovkou bohužel trefil brankáře hostí. Bohužel po našich neproměněných šancích přišla 82. minuta a další naše obrovská chyba a po nepovedené malé domů Střechy postupuje hostující útočník sám na Balčiráka a míří přesně 1:3. O tři minuty později bylo ještě hůř, chybnou Balčirákovu rozehrávku hosté opět neomylně proměňují 1:4. V první minutě nastavení se ještě Strnad pokoušel výsledek zkorigovat, avšak jeho centr nenašel žádného adresáta.

Velmi nepovedený zápas, který je potřeba rychle hodit za hlavu a soustředit se na zápas příští a to proti nováčkovi soutěže Šaraticím. Tréninky probíhají v tomto týdnu v Pondělí, středu a čtvrtek od 18:00!!!

Šaratice - TJ Čechie Zastávka, sobota 17. 9. 2016 od 15:30