11. kolo Muži A: TJ Sokol Přímětice - TJ Čechie Zastávka 1:3 (0:1)

Strnad (88´ Šmarda)  -  Maňásek  -  Kronek  -  Reiter (92´Dufek)

Nešpůrek  -  Herman (87´Houser)

Branky: Nešpůrek, Karas 2x

Komentář k utkání:

Až do dalekých Přímětic zajíždělo naše "A" mužstvo v sobotu 15. 10. Nováček soutěže pohrozil hned ve 2. minutě po našem zbytečném rohu, tuto hrozbu se nám daří naštěstí odvrátit. O 10 minut později se domácí dostali do první velké šance, naštěstí pro nás z bezprostřední blízkosti neproměnili. úvodní čtvrthodinku ukončili domácí rychlým protiútokem po zbytečně ztrátě na středu hřiště, bez gólového efektu. K prvnímu "ohrožení" se dostáváme až v 18. mimutě. Po Strnadově centru se k míči snaží dostat Herman, pozorní domácí obránci však míč odkopávají. O další minutku později se po dobrém napadání, do šance dostává Nešpůrek, bohužel jeho zakončení končí jen v náruči domácího gólmana. V 25. minutě natáhl k dalekonosné ráně Maňásek a jeho střelu stěží vyrazil brankář nad břevno. O chvíli později se pokoušel obstřelil brankáře Oprchal, jeho pokus, ale zablokoval domácí obránce. Druhá část prvního poločasu, byla z naší strany mnohem lepší než ta první a důkazem toho je i další šance, tentokráte Herman hlavičkuje obloučkem na domácí branku, brankář domácích je však opět připraven. V 38. minutě po dlouhé době zazlobili i domácí, jejich křížná střela se dokutálela naštěstí mimo naši bránu. V 45. minutě zahráváme dlouhý aut Brychtem, ten směřuje na Oprchala, který je, ale viditelně sražen ve vápně k zemi, rozhodčí na nic nečeká a okamžitě píská pokutový kop. K němu se staví Nešpůrek a sice se štěstím, ale proměňuje 0:1. Dali jsme soupeři tvrdou předpoločasovou ránu. Nicméně to vypadalo úplně jinak, tak jak domácí "vlétli" do první půle vlétli i do druhé půle a hned ve 49 málem trestali, špatně zahraný ofsajd systém, ale  Balčirák tváří tvář domácímu útočníkovi souboj vyhrává. To neplatí o 51. minutě, Reiter špatně pokryl svého záložníka, který dostal přihrávku do běhu a ze samostatného úniku dokázal vstřelit vyrovnávací branku 1:1. Od této minuty se hrál fotbal od vápna k vápnu s větší převahou v držení míče na naší straně, ovšem bez jakýchkoliv šancí na obou stranách. Náznak šance pro domácí přišel v 76. minutě po rozehraném trestňáku se k hlavičce dostává jejich hráč, ale naštěstí mimo. Naši chlapi se k pološanci dostávají o 6 minut později, kdy k proměnění krásného pasu na Maňáska chybělo lepší zpracování čehož využil domácí stoper a míč mu ukopl. V 82. minutě z ničeho nic udeřujeme. Po několika soubojích na pravé strany hřiště je naše duo Oprchal, Strnad úspěšnější a zakládá útok na jejichž konci žolík Karas po přihrávce Nešpůrka strhává vedení opět na naši stranu. To co platilo pro domácí o začátku utkání, platí i pro nás o gólu na konci poločasu. V 89. minutě zahrává Maňásek přímý kop přihrávkou na Oprchala, ten centruje a po několikanásobném odrazu míč do domácí branky protlačil opět Karas.

To bylo ze zápasu již vše a mohli jsme tak připsat další veledůležité 3 body do tabulky. Dohromady je jich jž 15 a hned je veselejší pohled na tabulku. Všichni si zaslouží pochvalu za bojovnost až do posledních minut což se vyplatilo a mohli jsme si po zápase zazpívat vítězné chorály.

!!!DALŠÍ UTKÁNÍ JE V SOBOTU 22. 10. 2016 OD 14:30 PROTI ŽEBĚTÍNU!!!