4. kolo ŽÁCI: Starší i mladší žáci Hustopeče porazili...

FKM Kahan starší žáci - FC Hustopeče 10:1 (8:0)
Branky : Černý 3x, Šrámek 2x, Suvdaa 2x, Syrovátka, Strmad, Chlup

Šrámek, Strnad, Přibyl

Černý

Střídali : Najt, Moos

Komentář trenéra Vespalce:

Za chladného a větrného počasí jsme nastoupili na podmáčený trávník s Černým na hrotu, který nahradil zraněného Mertla. Během prvních 10 minut bylo rozhodnuto. V 6. minutě sledoval důsledně míč Černý a po chybě brankáře otevřel skóre, v 8. minutě se trefil opět Černý po rohovém kopu. Další rohový kop Šrámka, trefa Syrovátky a v 10. minutě to bylo 3:0. Ve 12. minutě Strnad, ve 14. minutě dovšil hattrick Černý a v 19. minutě Šrámek - 6:0. Soupeř se proti větru prakticky nedostal na naši polovinu. Do poločasu se ještě trefil Suvdaa a Šrámek a tak se šlo do kabin za stavu 8:0. Hned po změně stran skóroval v 37. minutě Chlup a v 38. minutě zvyšoval už na 10:0 krásnou střelou Suvdaa. Odešel Strnad, kterého ještě čekal odpolední zápas za dorost, do hry šli náhradníci. Tempo hry upadlo, přibylo nepřesností a proti zhuštěné obraně hostů už jsme se nedokázali prosadit, i když možností na to bylo dost. Jen tři vyložené zahodil tentokrát trápící se Přibyl. Hustopeče se dočkali čestného úspěchu v 53. minutě po chybě Najta.

FKM KAHAN mladší žáci - FC Hustopeče 6:4