2. kolo ŽÁCI: Starší žáci Kahanu poprvé v sezoně bodovali, mladší žáci Rajhradu podlehli

Komentář trenéra Miroslava Vespalce:

Po nevydařeném úvodním utkání v Ivančicích jsme se poprvé představili na domácím hřišti. Soupeřem byl Rajhrad, který v 1. kole remizoval s Mikulovem. Provedli jsme změnu v rozestavení, z celého kádru chyběl omluvený Čalkovský a stále zraněný Břoušek.
Úvod utkání nám vyšel skvěle, ve 2. minutě zamířil Šrámek ve vyložené pozici do břevna, odražený míč napálil do branky Clup. V 5. minutě se prosadil přesnou střelou z 20 metrů Suvdaa a v 10. minutě zvyšoval již na 3:0 po pěkné uličce Strnada Přibyl. Další vyložené šance jsme zahodili, hra byla v úvodu utkání kvalitní. Soupeře jsme dobře napadali a ten se dostával na naší polovinu pouze sporadicky. Ve 23. minutě se po nahrávce Šrámka, blýsknul pěknou střelou z otočky Mertl. Do poločasu ještě přidali další branky Strnad (umístěnou střelou z hranice vápna) a Černý po pěkné narážečce se Šrámkem. Druhá půle již byla mnohem horší. K vidění byla spousta nepřesností, chyběl pohyb a hlavně jsme se příliš utápěli v individuálních akcích. Ve 46. minutě se podruhé v zápase prosadil Strnad, za 4 minuty ho napodobil Chlup. Konečnou podobu skóre dal v 61. minutě Šrámek. Místo čtvrtečního tréninku nás čeká přátelské utkání proti Kohoutovicím a o víkendu na umělém trávníku Za Lužánkami zatím suverénní Nordic Brno.

FKM Kahan mladší žáci - RAFK Rajhrad 2:5

Branky: Baštař, Minář