2. kolo ŽÁCI: Doma zůstaly 4 body !!! Zápas mladších žáků ovlivnilo špatné rozhodnutí rozhodčího

27. 8. 2011

2. kolo krajská soutěž žáků

V dnešním dopoledním parném počasí proti sobě nastoupili v derby utkáních týmy Zastávky a Zbýšova. Starší žáci vyhráli 4:1, po nerozhodném prvním poločase 1:1, kdy nás dostal do vedení Haněl z trestného kopu a hosté vyrovnali před odchodem do kabin jsme hned v úvodu druhé půle skorovali na 2:1, z penalty se trefil Tribula. Další krásnou branku přidal Strnad na 3:1 a na konci utkání se ještě podruhé trefil Tribula 4:1. Kluci bojovali a díky tomu vyhráli.

Mladší žáci remizovali 4:4. Kluci vedli už v 9. minutě 2:0, poté hosté vyrovnali na 2:2 a chleba se začal lámat ve druhém poločase, kdy hosté nastřelili břevno, ovšem k údivu všem rozhodčí zapískal, že padla branka 2:3 to naše kluky nakoplo a rvali se do útoku, vyrovnali na 3:3, poté opět udeřili hosté 3:4 a vyrovnávací branku vstřelil Brychta těsně před koncem na 4:4.

Utkání tak skončilo nerozhodně, ovšem je nutno dodat, že toto utkání hlavní rozhodčí nezvládl, takové chyby by se v utkáních malých kluků stávat nemusely.

STARŠÍ ŽÁCI - BANÍK Zbýšov 4:1 (1:1)

Branky: Tribula 2, Haněl, Strnad

MLADŠÍ ŽÁCI - Baník Zbýšov 4:4