FKM KAHAN starší žáci - SK Měnín 4:1 (3:1)

Černý

Střídali : Mertl, Břoušek, Moos, Jobánek

Komentář trenéra Miroslava Vespalce k utkání:

V dalším domácím mistrovském utkání jsme přívítali na svém trávníku SK Měnín.
Soupeř měl 15 bodů a venku ještě nebodoval, ale u nás se prezentoval velmi sympatickým výkonem. My jsme do utkání nastoupili zcela kompletní. Minář, Kuchyňka, Baštař tedy zůstali k dispozici mladším žákům. Pouze na lavičku usedli kanonýr posledního víkendu Mertl a Břoušek, kteří "zapomněli" (dle jejich slov) v minulém týdnu na tréninky...  Po měsíční pauze zaviněné zraněním se do sestavy vrátil Přibyl, ovšem dlouhá pauza byla na jeho výkonu znát. Přibylův výkon můžeme omluvit dlouhou pauzou, ovšem pro zbytek mužstva) budeme hledat omluvu jen stěží. Zcela otevřeně můžeme říct, že se zřejmě jednalo o náš nejslabší výkon v sezoně. Prohrávali jsme již od 2. minuty po rychlém brejku hostů, který vznikl naší chybou v rozehrávce. Do podobné možnosti se dostal Měnín během první půle ještě dvakrát. Výsledek jsme otočili po dvou standartních situacích Šrámka, poprvé se trefil krásně hlavou Černý, podruhé nohou Syrovátka. V závěru 1. půle pojistil náš náskok pěknou střelou z 20 metrů Šrámek. Tím však pozitiva končí. K vidění bylo opět neskutečné množství zkažených přihrávek, hra bez pohybu, bez nasazení, spousta zbytečných dotyků, obdivuhodná schopnost většiny hráčů vymýšlet to nejsložitější řešení. Pokud byla 1. půla špatná, druhou je lepší ani nekomentovat. Z našeho výkonu tentokrát diváky opravdu bolely oči. Konečnou podobu skóre dal v 62. minutě povedenou střelou Chlup. Přestože naše výkony mají k ideálu hodně daleko, po porážce Rosic v Mikulově, jsme navýšili naše vedení na čele tabulky již na 8 bodů. Je však zcela zřejmé, že podobný výkon by nám příští víkend v prestižním souboji na půdě druhých Rosic určitě nestačil.

BEZ TRÉNOVÁNÍ TO URČITĚ NEPŮJDE, PÁNOVÉ !!!

FKM KAHAN mladší žáci - SK Měnín 2:0 (1:0)