15. kolo ŽÁCI: Starší prohrávali v poločase 0:3, přesto dokázali vyrovnat a získat bod !!!

28. 4. 2012

15. kolo krajská soutěž žáků

STARŠÍ ŽÁCI - ČAFC Židenice 3:3 (0:3)

Branky: Tribula 3

p1040484-----kopie.jpgStarší žáci nastoupili do svého zápasu vlažně. Nutno dodat, že jim chybělo dost hráčů pro různá zranění. První poločas naši kluci prohráli 0:3. Do druhého poločasu vstoupili velmi aktivně a dokázali dvěma brankami v rozmezí 35. - 38. minuty snížit na rozdíl jedné branky 2:3. O obě branky se postaral domácí útočník Patrik Tribula. Utkání bylo celkem vyrovnané, přesto měli hosté přechod do útočné fáze nebezpečný a dokázali zahrozit. Naše obrana, ale obstála. Kluci se nevzdávali vyrovnání a to jim přineslo úspěch v podobě vyrovnávací branky, kdy se v 65. minutě trefil krásnou dalekonosnou střelou opět Tribula - 3:3 a vystřelil si tak svůj hattrick v tomto utkání. Kluky musíme pochválit za bojovný výkon a popřát jim hodně štěstí do dalších zápasů.

MLADŠÍ ŽÁCI - ČAFC Židenice 2:7