Brankář dorostu Jan Pospíšil byl hráčem zápasu proti Tasovicím

24. 8. 2008

ObrazekJan Pospíšil byl největší postavou sobotního zápasu našeho dorostu proti Tasovicím, kdy za stavu 1:0 pro Zastávku, chytl penaltu ve 20. minutě utkání a podržel tak naše mužstvo.

Jak hodnotíš dnešní zápas s Tasovicemi?

V prvním poločase jsme hráli hůř. Dali jsme rychlou branku a to nás uklidnilo. Chytl jsem penaltu. Potom nás hosté dostali do menšího tlaku. Obdrželi jsme branku po naši chybě, kdy jsme neuhlídali hostujícího hráče, který vyrovnal na 1:1. Ve druhém poločase jsme vstřelili branku z pokutového kopu, dostali se do vedení a zbytek zápasu jsme měli pod kontrolou a dohráli ho. Všichni kluci podali kolektivní výkon a vyhráli jsme.

Mluvíš o penaltě, jak jsi věděl kam to půjde? Odhadl jsi stranu?

Ano tipl jsem stranu, tasovický hráč se podíval na jednu stranu tak jsem to zkusil a vyšlo to.

S čím půjdete do příštího zápasu?

Hrajeme doma s Ivančicema, je to takové menší derby a máme určitou motivaci. Jsme na druhém místě v tabulce, máme 9 bodů, takže budeme chtít vyhrát.