PŘÍPRAVA: Čechie Zastávka B - USC Drasenhofen 2:5 (2:3)

23. 1. 2010

PŘÍPRAVA:

Obrazek

První přátelský zápas sehrálo pod novým trenérem Vašíčkem na umělé trávě v Brně - Bohunících proti rakouskému týmu USC Drasenhofen, za které chytá náš bývalý hráč Petr Hovězák.

Čechie Zastávka B - USC Drasenhofen 2:5 (2:3)

Branky: Pospíšil Lukáš, Paseka

Tribula

Ambrož, Nešpůrek, Zezula, Rousek T

Malý, Hovězák, Pospíšil Zdeněk, Bartošek

Paseka, Vrba

Střídali hokejově: Sláma, Pospíšil Lukáš, Navrátil, Venclovský

Zápas se odehrál za velice mrazivého počasí, začátek utkání byl vyrovnaný. Po dvaceti minutách jsme se dostali do vedení brankou Pospíšila a následně po nárážečce Paseka Hovězák zvýšil první jmenovaný na 2:0 to nás asi hodně uklidnilo, přestali jsme hrát a nechali jsme hosty ihned snížit na rozdíl jedné branky - 2:1. Pak ovšem Tribula dostal od Nešpůrka malou dobu, kterou chytil a kopal se tak nepřímý kop, většina našeho týmu se dohadovala s rozhodčím a toho využili právě rakušané, kteří si postavili míč a kopli ho do prázdné branky - 2:2. Třetí branku jsme opět hostům přímo předložili, když Zezula zapomněl míč za sebou a toho využil hostující útočník a zvýšil na - 2:3.  Tak skončil první poločas. do druhého poločasu odstoupil Nešpůrek, Vrba a po chvíli i Malý. Hra už neměla spád, hosté přidali další dvě branky a završili tak konečný výsledek na 2:5.

Tréninky béčka proběhne v úterý od 18:00 klasicky s áčkem, sraz je v 17:30 - 17:45 kde se domluvíme na tom co a jak...