PŘÍPRAVA MUŽI B: Čechie Zastávka B - Velké Němčice 2:1 (0:1)

25. 3. 2012

Béčko odehrálo generálku na jaro na přírodní trávě v Popůvkách. Soupeřem mu byly Velké Němčice hrající III. třídu okresu Břeclav. Muži generálku zvládli, když po poločase prohrávali 0:1, dokázali otočit a dovést zápas do vítězného konce. K prvnímu mistrovskému utkání jara nastoupí v neděli dopoledne v Lažánkách, tradičně od 10 hodin.

Čechie Zastávka B - Velké Němčice 2:1 (0:1)

Komentář trenéra Petra Smištíka:

Naše mužstvo se stále potýká s početnou marodkou. Dnes chyběli Sláma Jan, Venclovský, Pospíšil Lukáš., Pospíšil Jan a Bartošek. První poločas jsme odehráli špatně, převládali nepřesnosti. Možná to bylo včerejší hráčskou schůzí, která se nečekaně protáhla. Do druhé půle vstoupilo mužstvo mnohem odhodlaněji a svou bojovností se podařilo výsledek otočit. Rád bych za dnešní pěkný výkon vyzdvihl Davida Hampla a Víťu Vrbu, který si svým přístupem v celé zimní přípravě a bojovností v přátelských utkáních jasně řekl o základní sestavu.