Jdi na obsah Jdi na menu

PŘÍPRAVA: Béčko v první přípravném zápase porazilo Lukovany 4:2

24. 7. 2011

Dnes v podvečer se v prvním přípravném utkání střetlo B mužstvo mužů v Lukovanech proti místnímu Sokolu. Na zápase bylo znát, že jde o první přípravný zápas, přesto si náš tým vytvářel šance, ale bez brankového úspěchu. První poločas celkem ještě šel, ale ve druhém poločase už opadlo tempo utkání a toho využily právě Lukovany, kdy nám vstřelily 2 branky a snažily se zápas zdramatizovat. Za B mužstvo nastoupili navrátilci z hostování a to Sláma Jan (podzim Babice u Rosic), Hampl Radim (podzim Zakřany) a nová posila Bob Kincl, který na postu stopera odvedl pěkný kus práce. Do útoku přišel pomoci Martin Hovězák, který se rval a pomohl týmu. Za týden nastoupí B mužstvo k dalšímu přátelskému utkání a to konkrétně v sobotu 30. července v 17:30 hodin v Popůvkách.