8. kolo MUŽI B: Sokol Deblín - Čechie Zastávka B 2:3 (1:2)

Sokol Deblín - Čechie Zastávka B 2:3 (1:2)

Branky: 23. a 53. Kincl, 10. Chačatrjan Vardan - 34. ???

Císař

Chačatrjan Vardan, Sláma Zdeněk, Kincl, Bartošek (70. Nováček)

Paseka (80. Hampl Radim), Sláma Martin (89. Pospíšil Lukáš)

Komentář k utkání:

Béčko zajíždělo k dalšímu utkání na hřiště soupeře. Dnes dopoledne nastoupilo v Deblíně proti místnímu Sokolu. Utkání jsme začali velmi vlažně. Domácí měli více míč na svých kopačkách a my se nemohli do hry pořádně dostat až v 10. minutě, kdy jsem se prakticky dostali poprvé na půli soupeře jsme vystřelili a dali branku, když krásný míč dostal Martin Sláma, jeho střelu domácí brankář vyrazil a následně jmenovaný přihrál Chačatrjanovi a ten krásnou střelou z "voleje" otevřel skére utkání 0:1. Ve 14. minutě se ve 100% šanci objevil Sláma M, ovšem jeho střelu brankář chytl. Ve 23. minutě utekl po lajně Chačatrjan a takovým polocetrem, polostřelou se míč dostal na zadní tyč na Kincla a ten zvýšil na 0:2. Domášcí ještě do poločasu stihli snížit, když jsme ve 34. minutě po stardartní situaci nebyli důrazní a domácí hráč zůstal skoro na brankové čáře sám a zakončil prakticky do prázdné branky, tato situace zaváněla ofsajdem, ten se ale nepískal a tak skore v poločase nakonec 1:2 pro naše barvy.

Ve druhém poločase jsme ještě přidali v 53. minutě třetí branku. Zahrávali jsme rohový kop tak se ve skrumáži v malém vápně nejlépe zorientoval Kincl a poslal nás svojí druhou brankou v utkání opět do dvoubrankového vedení 1:3. Domácí se snažili zápas zkorigovat a to jim nakonec vyšlo v 77. minutě si slabši chvilku vybral náš brankář, když si špatně zavolal a nevšiml si dobíhajícího domácího útočníka, který mu míč vypíchl a snížil na rozdil jedné branky 2:3. Domácí tlačili, nastřelili celkem za celý zápas 3 břevna z toho ve druhém poločase 2, ale naši kluci bojovali a poprvé na podzim uhráli vytoužené první 3 body.