8. kolo MUŽI B: Čechie Zastávka B - Sokol Řeznovice 3:0 (2:0)

8. kolo III. třída sk. B OFS Brno-venkov

Čechie Zastávka B - Sokol Řeznovice 3:0 (2:0)

Branky: 1. Hampl Radim, 12. Hampl David, 75. Stromecký

Prokeš, Hovězák, Ištok

Kincl

Ambrož (86. Vrba), Hampl David (77. Kovařík), Škola, Báder

Stromecký, Hampl Radim (64. Chačatrjan David)

Béčko vstupovalo do dnešního domácího utkání oslabeno o několik stabilních opor základní sestavy. Marodka našemu mužstva je v současné době obrovská. Na lavičce seděli zranění Chačatrjan David, Procházka Martin, Kovařík Josef, k nimž se přidal Venclovský, který má z minulého utkání zlomenou nohu a bude mimo hru minimálně do začátku jara. Dále chyběli Matějka, Ustohal, Pospíšil Lukáš a pokračovat bych mohl až dlouho do noci. Proto byl nucen trenér B mužstva povolat kluky z A mužstva na výpomoc, za což jim tímto děkujeme.

Začátek utkání měli naši kluci výborný. Už v 1. minutě se dokázal prosadit Radim Hampl, kterému přihrával Stromecký. Radim se ocitl na hranici velkého vápna sám před brankářem a jeho tvrdá střela skončila v hostující síti 1:0. Ve 12. minutě se měnilo skóre znovu. Prokeš poslal krásný pas po pravém křídle do běhu Stromeckému, ten si míč potáhl a krásnou přízemní přihrávkou našel na úrovni velkého vápna Davida Hampla, který si míč zpracoval a přesnou střelou prostřelil soupeřovi obránce i brankáře 2:0. Ve 35. minutě měl další branku na své hlavě Ištok, bohužel hlavou mířil těsně vedle hostující branky. Ve 40. minutě nastřelili hosté tyč a šlo se tak do kabin za stavu 2:0. Do druhé půle vstoupili lépe hosté. Ve 47. minutě vytasil Prečan výborný zákrok, když vyrazil velmi těžkou střelu Řeznovic na roh. Takové zákroky měl ve druhém poločase přesně tři. K tomu se ještě jednou zazvonila tyč. V 75. minutě si narazil Stromecký s Ambrožem a následně prošel přes hostujícího obránce a chladnokrevně přízemní střelou k levé tyči zakončil 3:0. Tímto stavem utkání i skončilo.

Náhledy fotografií ze složky 8. kolo 12/13: MUŽI B - ŘEZNOVICE 3:0