7. kolo muži B: Čechie Zastávka B - Drásov 3:1 (1:0)

Čechie Zastávka B - Drásov Obrazek3:1 (1:0)

Branky: 15. Paseka, 53. Nešpůrek, 62. Ustohal

Sestava: Galetka - Pospíšil L (54. Klapal), Nešpůrek, Zezula, Venclovský - Malý (82. Vrba), Hovězák, Ustohal, Pohl - Divácký, Paseka

ŽK: Klapal, Paseka

Béčko zahájilo utkání náporem. První šanci si vytvořilo už ve 3. minutě kdy na úrovni penalty střílel Hovězák nad branku hostujícího Drásova. První branka padla v 15. minutě kdy Ustohal vybojoval míč a předložil jej na penaltu Pasekovi, který střelou z voleje trefil levý horní růžek hostující branky - 1:0. V 21. minutě z rohu hlavičkoval Nešpůrek vedle. Naši hráči odcházeli do kabin za poločasového vedení 1:0.

V druhé půli zahrával Hovězák přímý kop, na který si naběhl Malý, jeho hlavičku ještě brankář vyrazil, ale Nešpůrek se už nemýlil a zvýšil na 2:0. Na 3:0 zvýšil Ustohal, kterému pomohla teč hostujícího hráče, která změnila směr míče a skončila v braně. Hosté snížily na 3:1 v 67. minutě, kdy si domácí brankář postavil špatně zeď a hostující hráč krásně trefil branku. Poté už naši hráči hosty k ničemu vážnějšímu nepustili a zápas tak skončil 3:1.