7.kolo MUŽI B: Čechie Zastávka B - Viktoria Želešice 2:2 (0:1)

Čechie Zastávka - Viktoria Želešice 2:2 (0:1)

Kříž

Sláma Jan (65. Klapal), Zezula, Nešpůrek Jiří, Malý (55. Divácký)

Nešpůrek Michal, Hampl, Matouš, Pospíšil Zdeněk,

Pohl, Ustohal (65. Pospíšil Lukáš)

V sobotu nastoupilo béčko ke svému dalšímu utkání, soupeřem v 7. kole nám byla Viktoria Želešice. Utkání nebylo pro oko diváka nic moc. Celý první poločas se spíše jen nakopávali míče dopředu. Hosté se dostali do vedení 0:1 okolo 15. minuty. My jsme si v prvním poločase vytvořili minimálně 3 vyložené šance, které ovšem Ustohal neproměnil. Proto se šlo do kabin za stavu 0:1 pro hosty.

Do druhé půle jsme vstoupili s tím, že chceme vyrovnat. Ovšem po deseti minutách jsem dostali krutou sprchu v podobě druhé branky - 0:2. Poté se prostřídalo a dalo se všechno do útoku. Na hřiště v 65. minutě přišel Petr Klapal, který to vpředu trochu zamíchal a hra se začala lámat. Drželi jsme více míč a snažili se nějak dostat do zakončení. Klapal měl dvě velké šance z přímých volných kopů, které ovšem neproměnil. Kolem 75. minuty rozhodčí přestal hru na hřišti zvládat a začal rozdávat karty. V 80. minutě po centru Nešpůrka se prosadil hlavou Zezula a snížil na 1:2, v 85. minutě byl jasně faulovaný Klapal ve vápně, ovšem píšťalka sudího zůstala němá. Díky tomu, že hosté posledních 15 minut utkání proleželi většinou na trávě než by hráli. Nastavil rozhodčí 5 minut, ve kterých jsme dostali Želešice pod velký tlak a prakticky z poslední šance se opět hlavou prosadil Zezula a vyrovnal na - 2:2.