6.kolo MUŽI B: Sokol Senorady - Čechie Zastávka B 1:5 (1:2)

Sokol Senorady - Čechie Zastávka B 1:5 (1:2)

Ambrož (80. Venclvoský), Zezula, Nešpůrek, Zoblivý

Pospíšil Zdeněk, Hampl (Pospíšil Lukáš), Malý (Salák), Divácký

Paseka, Ustohal

Trenér Petr Hovězák zhodnotil toto utkání:

Po třech prohraných zápasech v řadě jsme potřebovali bodovat. Bez pomoci hráčů A mužstva kromě J.Ustohala jsme do utkání vstoupili aktivně a vedli 2:0,domacím pomohl rozhodčí ve 43min prvního poločasu kdy odpískal velmi spornou penaltu, kterou domácí proměnili. Nástup do druhého poločasu se Nám podařil a po individuální akci byl ve vápně faulován J.Paseka a kopala se penalta. Bohužel Náš malý, ale rychlý Janek neuposlechl volání celé střídačky ať to nekope a podle toho to dopadlo. Trefil brankáře. Toho chtěli využít domácí ke zvratu a po dobu 20 min nás přehrávali a jen díky skvělým zákrokům M.Kříže - vrací se po zranění - hosté nevyrovnali a po rýchlých brejcích jsme pojistili vítězství a to v závěru jsme ještě spálili několik opravdu gólových situací. Pozitivní je, že i bez výrazného posílení jsme schopni odehrát dobrý fotbal a hlavně urvat 3 body na hostujících hřištích. Doufám, že budeme bodovat i v následujícím kole proti Želešicím na domácí půdě.