4. kolo MUŽI B: Čechie Zastávka B - FK Sokol Japo Střelice 1:2 (0:1)

Čechie Zastávka B - FK Sokol Japo Střelice 1:2 (0:1)

Ištok, Rousek Tomáš

Císař, Hampl, Pohl

Paseka (22. Chačatrjan Vahe), Vrba (36. Bartošek)

Obrazek

V dnešním utkání vyhrál ne lepší, ale šťastnější tým. Už v 5. minutě jsme obdrželi branku z penalty, když brankář Pospíšil fauloval střelického útočníka - 0:1. Ve 22. minutě byl ve vápně faulován Paseka, ale hlavní rozhodčí situaci vytáhl ven z vápna tak jsme zahrávali pouze přímý kop. Paseka musel být pro zranění střídán a naše ofenzíva ztratila na síle. Střelice byly lepší celý první poločas. Výsledek 1. poločasu byl tedy 0:1. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji, už v první minutě druhé půle dobře zamířil Pohl a vyrovnal na 1:1. Další šance jsme nepromněnily čehož využil hostující tým, když v 83. minutě zvýšil po standartní situaci 1:2. Mínus tohoto utkání byl hlavní rozhodčí Mikyska, který nejenomže se opozdil a utkání začalo s 15ti minutovým zpožděním, ale navíc byl podnapilý. I v takovém stavu se snažil pískat rovinu i když některé zákroky a to z obou stran by měli být minimálně oceněni žlutou kartou ba i červenou.