26. kolo MUŽI B: Sokol Popůvky - Čechie Zastávka B 3:2 (1:1)

Sokol Popůvky - Čechie Zastávka B 3:2 (1:1)

Branky: 12. Paseka,  62. Mrázek - 18, 69,80

Pospíšil Jan

Venclovský, Koželuha, Sláma Jan, Tribula

Pospíšil Lukáš, Pohl, Mrázek, Kříž Michal

Navrátil, Paseka

Do Popůvek jsme odjeli v počtu 11 hráčů, z toho 2 brankáři. Za hodně teplého počasí se do branky postavil Honza Pospíšil a do obrany na beka brankář A týmu David Tribula. Věkový průměr přes nějakých 22 let. Do zápasu jsme vstoupili dobře, už ve 12. minutě jsme vedli brankou Paseky 0:1, ale za 6 minut bylo srovnáno. Šancí jsme měly dostatečně, ale nepromněňovali jsme je. Poločas tak skončil 1:1. Ve druhém poločase jsme opět na soupeře naskočili, v 62. minutě se dostali opět do vedení brankou Mrázka 1:2. Domácí opět za 7 minut vyrovnali. V 77. minutě se zranil brankář Pospíšil, který byl omezen v pohybu čehož využili domácí vedoucí brankou 3:2. V 90. minutě šel sám na domácí branku Pohl, před ním stál pouze osamocený brankář, Pohl chtěl brankáře přehodit, ale to se mu nepovedlo a nakonec netrefil ani branku. Zápasu by slušela určitě remíza, na druhou stranu kdyby se zadařilo, tak nakonec klidně i 3 body, šance na to byly, ale zůstaly nevyužity.