24. kolo MUŽI B: Sokol Zakřany - Čechie Zastávka B 1:2 (1:1)

Sokol Zakřany - Čechie Zastávka B 1:2 (1:1)

Branky: 12. min Paseka, 61. min Sláma Martin

Kincl Sláma Martin

Chačatrjan David, Hampl David. Ambrož

Paseka (89. Venclovský) (91. Koželuha) Ustohal (58. Ševčík)

Komentář trenéra Petra Smištíka:
Čechie vlétla do zápasu jak uragán. Kromě brzkého gólu Paseky si do 25. minuty hry vytvořila další 4 vyložené šance. Hra se dařila, domácí hráči těžko zastavovali naše rychlé a šikovné útočníky. Místo toho, aby byl výsledek 0:4, šance jsme neproměnily a jak to tak ve fotbale bývá, domácí z ojedinělé akce vyrovnali. Od té chvíle se hrálo nahoru - dolů, náš tlak byl pryč. Na začátku druhé půle drželi otěže utkání jasně domácí, Čechie horko těžko odolávala jejich soustavnému tlaku. Pak se však chopili taktovky naši zkušení hráči a po akci Kincla, Hampla D. a Paseky se dostal k odraženému míči Sláma M. a střelou z osmnácti metrů rohodl utkání. Domácí měli dále platonickou převahu avšak bez šancí, naopak naše brejkové akce volaly po dalších gólech. Utkání jsme v klidu dovedli do vítězného konce. Absolutórium zaslouží po dlouhé pauze vrátivšíse brankář Tribula a Bob Kincl, u kterého je markantně vidět, že muži nestárnou.