23. kolo MUŽI B: Čechie Zastávka B - FK Sokol Japo Střelice 3:1

Čechie Zastávka B - FK Sokol Japo Střelice 3:1 (0:1)

Branky: 51. Rousek, 63. Kincl, 70. Ambrož

Kincl, Ištok

Ambrož, Hampl David (86. Vrba), Sláma Martin

Paseka (89. Venclovský), Rousek (84. Bartošek)

Komentář trenéra Petra Smištíka:
Čechie porazila 1. mužstvo tabulky zaslouženě. První poločas byla hra vyrovnaná, šance se střídaly. Bohužel po jednom z rohů se hosté gólově prosadili - 0:1. Naše mužstvo se však nevzdalo a kvalitní hrou si udržovalo mírnou převahu. Tu si přeneslo i do druhé půle, kdy začaly konečně padat góly také do sítě hostů. Chvíli po pauze se prosadil Laďa Rousek krásně provedeným přímým kopem - 1:1, asi za 10 minut přišla nejkrásnější akce zápasu, kdy po ťukecu našich záložníků a nůžkách Slámy se dostal k míči zcela volný Bob Kincl a z hranice penaltové značky nekompromisně zavěsil - 2:1. Díky bojovné hře jsme si udržovali jasnou převahu, kterou jsme korunovali po závaru u hostující branky gólem Ambrože - 3:1. Střelice prohru neunesly, uchylovaly se k nefér zákrokům a vyvrcholením bylo sprosté napadení Radka Prokeše hostujícím hráčem Valouchem, který po zásluze dostal červenou kartu. Poté jsme utkání dovedli v klidu ke třem bodům.