22. kolo MUŽI B: Sokol Popůvky - Čechie Zastávka B 4:1 (1:0)

Sokol Popůvky - Čechie Zastávka B 4:1 (1:0)

Pospíšil Lukáš (80. Venclovský), Kincl, Bartošek

Sláma Jan, Prokeš

Ambrož, Hampl, Frecer (75. Koželuha)

Paseka, Ustohal (70. Tribula)

Béčko zajíždělo do Popůvek v hodně omlazené sestavě, pro velký počet zraněných hráčů nám vypomohli kluci z dorostu a za to jim patří velký dík. Kluci Popůvky v prvním poločase jasně přehrávali, v první čtvrthodince si vytvořili 4 vyložené šance, které ale nedokázali přetavit v branku a klasické nedáš dostaneš se ukázalo jasným pravidlem, jedna naše chyba na domácí polovině hřiště, a z brejku dokázali domácí udeřit - 1:0. První poločas skončil 1:0 pro domácí, ale kdyby byl stav 1:4, nikdo by se nedivil. Ve druhém poločase jsme měli vlažnější začátek, přesto jsme dokázali se štěstím v 60. minutě vyrovnat po přímém kopu Hampla, se míč odrazil do břevna na malé vápno odkud hlavou dorážel Ustohal - 1:1. Když jsme se nadechovali k náporu po vyrovnávací brance přišla studená sprcha v podobě navýšení domácího skóre - 2:1, když se prosadili po střele z hranice velkého vápna, kterou tečoval jeden z našich obránců do protipohybu našeho brankáře. Poté jsme si vytvořili opět 100% tutovku, kterou jsme ovšem nedali a domácí z brejku do naši otevřené obrany opět udeřili 3:1. Zápas jsme se snažili ještě zkorigovat, ale štěstí nám dnes prostě nepřálo, domácí přidali 4 branku a bylo po zápase - 4:1. Myslím si, že utkání bylo pro oko diváka celkem pohledným, hodně pěkných akcí. Dnes podali všichni kluci bojovný výkon a zasloužili si vyhrát, bohužel nebylo nám přáno. Popůvky v prvním poločase přežily klinickou smrt, ve druhém dějství nám zasadily po našich chybách další branky a zvítězily.