21. kolo MUŽI B: Čechie Zastávka B - Sokol Deblín 1:2 (0:1)

Čechie Zastávka B - Sokol Deblín 1:2 (0:1)

Pospíšil Lukáš (80. Tribula), Sláma Zdeněk, Bartošek

Kincl, Sláma Martin

Mrázek, Hampl, Ambrož

Paseka (65. Sláma Jan), Vrba (46. Pospíšil Zdeněk)

Dnešní utkání béčka nebylo lahodné pro oko diváka. Utkání nemělo žádné vážnější šance, kromě hostů, kteří se po otevření naši hry ke konci zápasu dostali do několika málo šanci ke konci druhého poločasu. Zápas rozhodly 3 standartní situace. Ve 24. minutě hosté zahrávali přímák, ze kterého se prosadil sám hlavičkující hostující hráč - 0:1. Ve druhém poločase opět ta samá situace, hosté zahrávají roh a hlavičkou zvyšují na 0:2. V 90. minutě jsme dokázali vyrovnat z našeho rohu, kdy se prosadil hlavou nejmenší hráč na hřišti Ambrož - 1:2. Za zmínku stojí perfektní zákrok našeho brankáře Pospíšila, který chytil 1000% šanci, když se ke konci utkání na něho sami řítili dva hráči Deblína. Utkání bez vyložených šancí a pořádné střely na bránu tak skončilo 1:2 pro hosty.