2. kolo MUŽI B: Sokol Lažánky - Čechie Zastávka B 1:2 (1:1)

Sokol Lažánky - Čechie Zastávka B 1:2 (1:1)

Kincl, Procházka
Frecer (78. Pospíšil Zdeněk), Hampl David, Ambrož
              Kovařík (46. Venclovský), Škula

Komentář trenéra Petra Smištíka:
Utkání v Lažánkách začal náš tým hrozně. Snad to bylo dáno sobotním seznamovacím večírkem s hráči A mužstva, snad netradičním výkopem v 10:00, možná i terénem, který měl s hrou zvanou fotbal pramálo společného. Aby toho nebylo málo, hned v sedmé minutě jsme inkasovali po rohovém kopu, kde jsme nechali hlavičkovat úplně volného hráče. Zastávka bojovala, ale domácí jednoduchou hrou nakopávaných míčů stále ohrožovali bránu spolehlivého Prečana. Ve 24. minutě jsme předvedli pěknou akci, kdy po rohovém kopu Škuli nabídl míč Kincl úplně volnému kapitánu Hovězákovi, jenž nekompromisně vyrovnal. Do přestávky se hrálo spíše ve středu pole a ke gólové situaci u ani jedné brány již nedošlo. Po důrazné domluvě v kabině jsme začali hrát více po zemi, střední záložníci si přestali připadat jak na leteckém dni a kvalitě naší hry to prospělo. Měli jsme jasnou převahu. Po ťukesu Hampl, Kincl, Procházka napálil Škula v 60. minutě tyč !! Když už zápas spěl k remizovému konci, kopal Škula roh a po pečlivě nacvičeném signálu nabídl Lukáš Pospíšil míč Kinclovi, který rozhodl utkání. Za hru ve druhém poločase odvážíme z Lažánek tři body zcela zaslouženě.