2. kolo MUŽI B: Sokol Deblín - Čechie Zastávka B 1:2 (0:2)

Sokol Deblín - Čechie Zastávka B 1:2 (0:2)

Pospíšil Jan (60. Prečan)

Pospíšil Lukáš, Hovězák Martin, Ištok, Tribula (80. Venclovský)

Ambrož, Sláma, Procházka, Benedikt (65. Švarc)

Paseka, Ustohal (68. Hampl)

Béčko odehrálo v Deblíně dobrý první poločas, kdy se individuálně prosadil Jan Paseka, když si z domácích obránců udělal kužele - 1:0 a druhou branku přidal Jiří Ustohal, který krásnou dalekonosnou střelou uzavřel první polovinu zápasu. Naši hráči zápas ve druhém poločase kontrolovali až do jedné malé domů, kdy přihrával Lukáš Pospíšil našemu brankáři Janu Pospíšilovi, který chtěl odehrát míč a při tomto pokusu mu nevydržely vazy v kotníku. Míč proto ani nehrál, čehož využil domácí hráč, který si v poklidu doběhl míč vedle zraněného našeho brankáře a snížil na 1:2. V tuto dobu musel na hřiště vyběhnout střídající brankář a trenér v jedné osobě Josef Prečan, který do konce utkání již za svá záda nic nepustil. Následně jsme vinou dalších 3 zranění byli nuceni vystřídat. Kluci přesto zápas statečně ubojovali a vydřeli 3 body. Výborný zápas odehrál na pozici předstopera Miroslav Ištok.