2. kolo MUŽI B: Baník Zbýšov B - Čechie Zastávka B 2:0 (0:0)

Baník Zbýšov B - Čechie Zastávka B 2:0 (0:0)

Pospíšil Lukáš, Kincl, Venclovský (70. Chačatrjan Vahe)

Prokeš, Sláma Jan (46. Ambrož)

Císař Petr (C), Sláma Martin, Enžl

Hampl (65. Kaňa Michal), Hovězák

Béčko v úvodním utkání nové sezony podlehlo v derby 2:0. Po bezbrankovém poločase se hosté prosadili ve druhém poločase. Obě branky nám vstřelily se standartních situací. První branku jsme dostali z přímého kopu, když na poslední chvíli zastavoval unikajícího Šrajtla Venclovský faulem na hranici pokutového území. Faulovaný následný přímák proměnil - 1:0. Druhou branku jsme dostali po narychlo rozehraném rohovém kopu a následném centru se prosadil nikým neatakovaný domácí Hruška - 2:0. Naše hra byla dopředu bezzubá a tak nezbývá konstatovat, že bez branek nemůžeme vyhrát. Nutno dodat, že tento zápas nás stál hodně šrámů. Zranění si obnovil Kincl a špatný stav vypadá i u Prokeše. Uvidíme jak dopadne za týden domácí zápas proti Lažánkám.