1.kolo MUŽI B: Babice n/Svit - Čechie Zastávka B 1:3 (0:3)

Sokol Babice n/Svit - Čechie Zastávka B 1:3 (0:3)

Branky: 3. Hampl, 20. Kadlčík, 28. Nešpůrek

Štěpán

Ambrož Radek, Zezula, Pospíšil Zdeněk, Malý (55. Pospíšil Lukáš)

Pohl (65. Sláma Jan), Matouš, Hampl, Nešpůrek Michal

Paseka (80. Navrátil), Kadlčík

Za krásného počasí dnes proti sobě nastoupili vítězové III.tříd loňského ročníku. Fanoušků si na premiérový zápas těchto týmů v OP našlo cestu požehnaně. Naši fotbalisté vstoupili do utkání aktivně a už ve 3. minutě jsme se dostali do vedení, když Paseka prošel přes 3 hostující hráče, poslal přihrávku do středu hřiště na Hampla a ten krásnou střelou otevřel skóre tohoto utkání - 0:1. Na 0:2 jsme zvýšili ve 20. minutě, kdy Paseka dostal krásný pas od Kadlčíka do běhu, ten obešel i brankáře, který proti němu vyběhl, jenože domácí obránci se stihl vrátit, proto zachoval chladnou hlavu a poslal do vápna přízemní příhrávku na volného Kadlčíka a ten zvýšil skóre utkání. V 28. minutě dostal opět krásný pas do běhu podél lajny Paseka od Ambrože, ten obešel domácího obránce a poslal centr na hranici malého vápna, kde před brankářem zakončoval Nešpůrek a zvýšil skoré utkání na 0:3 a uzavřel tak první poločas. Domácí tým si vytvářel šance, ale všechny skončily vedle naší branky kromě jedné. Babice snížily v 90. minutě na 1:3, kdy po zahraném rohovém kopu nevyhrál Nešpůrek hlavičku a míč od domácího hráče skončil v naší síti. Pochavilu si zaslouží Jan Paseka, který dnes prakticky připravil všechny naše branky.

Příští týden nastoupíme už v sobotu od 16:30 hodin v místním derby proti Sokolu Zbraslav

Náhledy fotografií ze složky 1. kolo Babice n/Svit - Čechie B 1:3