15. kolo MUŽI B: Čechie Zastávka B - Kupařovice 4:1 (1:0)

Čechie Zastávka B - ZD Pojihlavan Kupařovice 4:1 (1:0)

Branky: 16. Hampl, 51. Paseka, 65. Ustohal, 80. Pohl

Štěpán

Kříž, Hovězák, Nešpůrek, Zoblivý (70. Sláma)

Pospíšil, Hampl, Matouš, Pohl

Paseka, Kadlčík (60. Ustohal)

K prvnímu jarnímu utkání nastoupilo naše béčko ve velice zajímavé sestavě. Do branky se postavil brankář Miroslav Štěpán, který mezi tyčemi nestál nejméně rok. Dále v záloze nastoupil David Hampl, který ke svému soutěžnímu utkání nastoupil téměř po 5ti letech a navíc vstřelil i úvodní branku tohoto zápasu v 16. minutě - 1:0. V prvním poločase jsme kromě již zmíněné branky Hampla měli spoustu dalších šancí ke vstřelení branky (Matouš 2, Paseka...), ale všechny naše střely pochytal hostující brankář nebo skončily těsně vedle branky. Stav po prvním poločase byl tedy 1:0.

Druhý poločas pro nás začal velice dobře, vstřelili jsme branku v 51. minutě na 2:0 Janem Pasekou, který dostal krásnou přihrávku do běhu od Matouše.  V 61. minutě hosté snížili na 2:1. To nás trochu přibrzdilo, hosté byly lepší a měli mírnou převahu a vytvářeli si i šance v té největší trefili tyč naší branky, ovšem všechno zhatil Ustohal, dostal v 64. minutě krásný pas za obranu od Hampla a chladnokrevně přehodil hostujícího brankáře  - 3:1. Hostující hráč navíc dostal červenou kartu  a poslední čtvrt hodinku dohrávali v 10ti. Na 4:1 zvýšil Pohl v 80. minutě, který si zpracoval dlouhý míč ve vápně a se štěstím dorazil míč do hostující branky. V příštím týdnu naše béčko zajíždí do Vev. Bítýšky, kde se střetnou proti místní rezervě.