16. kolo MUŽI B: FC Vev. Bítýška B - Čechie Zastávka B 1:3 (0:0)

FC Vev. Bítýška B - Čechie Zastávka B 1:3 (0:0)

Kříž (87. Sláma), Nešpůrek J, Hovězák, Zoblivý

Nešpůrek M (68. Pospíšil L), Zezula, Hampl, Klapal (60. Ambrož)

Paseka, Ustohal

Průběh zápasu:

7. min - po zahraném rohu se ve vápně nejlépe orientoval Michal Nešpůrek, ale jeho hlavička byla domácím hráčem vyhlavičkována z brankové čáry.

16. min - nedorozumnění v naší obraně, domácí měli obrovskou šanci, ale nevyužili ji.

20. min - domácí hráč se uvolnil přes 3 naše bránící hráče a jeho tvrdou střelu brankář Tribula vyrazil na roh.

30. min - do šance se dostal Ustohal, který dostal dobrou přihrávku od Zezuly, jeho střelu však domácí brankář vyrazil na roh.

35. + 40. min - dvě velké šance Jana Paseky

51. min - po faulu na Klapala, se kopal přímý kop, který sám faulovaný nacetroval Jiřímu Nešpůrkovi na hlavu, která skončila v domácí brance - 0:1

58. min - po závaru v našem pokutovém území, si domácí vypracovali obrovskou šanci, která šla těsně vedle Tribulovi branky

63. min - do krásné šance byl poslán Ustohal, běželi společně s Pasekem sami na brankáře, poslal přihrávku Pasekovi do běhu, který zakončil do prázdné branky, zvednutý praporek pomezního rozhodčího, ale branku neuznal, (jednalo se ale o vymyšlený offside)

65. min - domácí vyrovnali na 1:1

70. min - z 20 m nastřelil Hampl břevno

77. min - Tribula špatně vyhodil míč, který zachytil domácí útočník a střelou zprvní trefil tyč

79. min - na vápně Hampl přihrál Zezulovi, který míč zasáhl a poslal přízemní příhrávku na zadní tyč, kde ve skluzu zakončoval Ustohal 1:2

90 + 2 min. - zbrejku jsme zvýšili na 1:3, trefil se opět Ustohal, který krásně přeloboval domácího brankáře.

V příštím týdnu se benfika utká v domácím utkání v neděli 19.4.2009 od 16:00 s týmem Sokola Vev. Knínice.