16. kolo MUŽI B: Čechie Zastávka B - SK Šlapanice B 1:1 (0:1)

16. kolo Okresní přebor Brno - venkov Mužů

Čechie Zastávka B - SK Šlapanice B 1:1 (0:1)

Kříž Martin

Chačatrjan Vardan, Hovězák, Nešpůrek (85. Salák), Zoblivý

Pospíšil (55. Kříž Michal), Hampl, Rousek T, Bartošek

Navrátil (65. Sláma), Paseka

Béčko nastoupilo k utkání v poněkud lepší sestavě než v přechodzím utkání proti Sokolu Zbraslav. Prvních dvacet minut jsme udávali tempo hry a docela se nám dařilo ovšem bez střeleckého efektu. Poté převzali iniciativu hosté, kteří nám docela zavařili. První branku zápasu vstřelily právě Šlapanice těsně před poločasem, když jsme nechaly na penaltě 2 hostující hráče úplně volné a jeden z nich zakončoval a poslal je do vedení - 0:1.

Začatáke druhého poločasu se odehrál opět po režií Šlapanic, které si vytvářely šance, ale brankář Kříž nás podržel, poté se trochu prostřídalo a na posledních 25 minut byl na hrot poslán Hovězák. Hosty jsme zatlačili na jejich polovině a v 90. minutě se nám podařilo již zmiňovaným Hovězákem vyrovnat na konečných 1:1.