16. kolo MUŽI B: Sokol Lažánky - Čechie Zastávka B 2:1 (2:1)

Sokol Lažánky - Čechie Zastávka B 2:1 (2:1)

Kincl

Sláma Zdeněk, Sláma Martin, Hampl David, Chačatrjan Vardan (83. Bartošek)

Paseka (67. Chačatrjan David), Ustohal

Komentář trenéra Petra Smištíka:
V prvním jarním utkání mužstvo Čechie prohrálo po solidním výkonu na hřišti Lažánek. V první půli jsme se po půl hodině hry dostali do vedení brankou Paseky, po závaru před domácí brankou - 0:1. Domácí však byli důraznější a svými nakopávanými míči se dostávali do šancí a vytvořili si územní převahu. Bohužel ještě do poločasu přidali i branky a otočili výsledek. Ve druhé půli jsme měli hru jasně pod kontrolou. Domácí jsme přišpendlili před jejich branku, ale bohužel kvůli malému důrazu v koncovce jsme nedokázali vyrovnat. Dobrým poznatkem je, že i přes velice těsnou obranu domácích jsme se do šancí dostávali. Po akci Martin Slámy a Paseky šel sám na bránu David Hampl. Po rohovém kopu hlavičkoval úplně sám Kincl a v našem závěrečném tlaku bylo několik slibných akcí před domácí brankou. Lažánky však se štěstím vítězství ubránili. Hlavně ve druhé půli jsme hráli velmi pěkný fotbal se slibnými šancemi, což je příslibem do dalších zápasů.