15. kolo MUŽI B: Sokol Zbraslav - Čechie B 2:0 (1:0)

15. kolo Okresní přebor Brno-venkov mužů

Sokol Zbraslav - Čechie Zastávka B 2:0 (1:0)

Tribula

Pospíšil Lukáš, Rousek Tomáš, Hovězák, Zoblivý (46. Salák)

Bartošek (70. Vrba), Sláma, Hampl, Malý

Navrátil, Paseka

Béčko nastoupilo k tomuto utkání s taktikou odvézt si alespoň bodík, to se skoro do konce prvního poločasu dařilo. V poslední minutě první půlky domácí zahrávali přímák a z něj si dal Rousek vlastní branku - 1:0. V úvodu druhého poločasu Malý fauloval domácího hráče na hranici 16tky, domácí zahráváli další přímák a po signálu zvýšili na 2:0. Zbytek utkání se pouze dohrával. Naše snaha dopředu byla nulová a nic se nevymyslelo. Poděkovat můžeme dorostencům, kteří odehráli druhý zápas za sebou.