14. kolo MUŽI B: Čechie Zastávka B - Dolní Loučky 3:1 (3:1)

Čechie Zastávka B - Sokol Dolní Loučky 3:1 (3:1)

Branky: 1. a 33. min Sláma Martin, 19. min Paseka - 31. min ???

Pospíšil Jan

Bartošek (73. Venclovský), Sláma Zdeněk, Rousek Tomáš (25. Chačatrjan Vardan), Pospíšil Lukáš

Císař, Hampl, Sláma Martin, Pohl

Paseka (65. Navrátil), Zezula

Béčko v posledním utkání podzimu porazilo na svém hřišti tým Dolních Louček 3:1. Hrál se oboustranně útočný fotbal prakticky bez obran, šancí bylo mnoho, ale obě Obrazekmužstva je nevyužila. První naše branka padla už v 1. minutě utkání, kdy Hampl poslal centr vzduchem na pravou stranu, kde stál Jakub Pohl, ten si míč pokryl a dostal možnost odcentrovat do vápna, což udělal a tam už stál Martin Sláma, který svým důrazem otevřel stav utkání na 1:0, druhou branku střelou z jedné přidal Paseka v 19. minutě, který dostal krásný centr opět z pravé strany po centru střelce úvodní branky 2:0. Poté nás hosté trochu přitalčili a snížili na rozdíl jedné branky 2:1 v 31. minutě. Třetí branku přidal po své samostatné individuální akci opět Martin Sláma 33. minuta = 3:1. Za tohoto stavu se šlo i do kabin a takový výsledek vydržel i do konce utkání.