14. kolo MUŽI B: Čechie Zastávka B - Sokol Řeznovice 6:1 (4:0)

Čechie Zastávka B - Sokol Řeznovice 6:1 (4:0)

Branky: Ustohal 3, Ambrož, Hovězák, Chačatrjan David

Prokeš, Hovězák, Venclovský (65. Tribula)

Kincl, Koželuha (70. Sláma Jan)

Chačatrjan David, Hampl, Frecer (50. Navrátil)

Ambrož, Ustohal

Béčko v posledním utkání této sezony porazilo na svém hřišti vysoko soupeře z Řeznovic. Ačkoliv bylo velmi teplé počasí, tak utkání mělo celkem rychlý začátek. Už ve 2. minutě se řítil sám na hostující branku Ambrož, ale jeho lob přesný nebyl. Prakticky z protiútoku mohly udeřit Řeznovice, ovšem to by v brance nesměl stát výborný brankář Pospíšil, který 100% šanci hostujícího mužstva zneškodnil. S postupem času jsme měli častěji míč na svých kopačkách a to jsme dokázali zúžitkovat. Do samotného brejku byl opět vyslán Ondra Ambrož a tváří v tvář brankáři Havlíčkovi svým druhým lobovým pokusem otevřel skóre utkání 1:0, to běžela 23. minuta. O tři minutky později si naši kluci pohráli z hostující obranou a zvýšili na rozdíl dvou branek 2:0, trefil se Ustohal. Za dalších pár minutek se za hranicí velkého vápna dostal k míči David Chačatrjan, a krásnou střelou na zadní tyč nedal brankáři Řeznovic šanci 3:0. Aby to nebylo tak jednoznačné, tak se do další velmi slibné šance dostali hosté, ale již dnes jednou zmiňovaný Pospíšil jejich vyloženou akci zlikvidoval. Ve 36. minutě naši kluci opět vyšachovali hostující obranu a brankou Ustohala, pro něž to byla už druhá branka v utkání zvýšili na rozdíl čtyř branek. Za takového stavu jsme šli i do kabin.

Hned v úvodu druhého poločasu se podařilo přes naši nekoncentrovanost hostům snížit na 4:1. Hra se více vyrovnala a hosté dokázali být nebezpeční. Ovšem pokud se dostali do nějaké vážnější šance, tak ji vychytal náš nejlepší hráč utkání brankář Pospíšil, a nebo jejich střela nešla střela mezi tři tyče. Navíc jsme dokázali stav utkání navýšit. Kdy Prokeš zahrával rohový kop na přední tyč, míč se dostal k brankáři Havlíčkovi, který ho však neudržel a Hovězák ho na brankové čáře důrazem dokázal dostat do sítě 5:1. Poslední branku přidal na konečných 6:1 Jirka Ustohal a dovršil tak svůj dnešní hattrick, když běžel sám na brankáře prakticky z poloviny hřiště. Zkoušel ho přelobovat, ale to se mu ne tak úplně povedlo, přesto se míč k němu dostal, na druhý pokus ho dokázal lobem procpat za hostujícho brankáře Havlíčka. Utkání kluci zvládli na výbornou, hrálo se bez nervů, zahráli si fotbal a zakončili tak letošní sezonu výhrou na domácím hřišti.