11. kolo MUŽI B: Čechie Zastávka B - Sokol Zakřany 5:4 (3:2)

Čechie Zastávka B - Sokol Zakřany 5:4 (3:2)

Branky: Rousek 2, Císař, Sláma Martin, Prokeš

Prokeš, Hovězák, Švarc

Sláma Jan (60. Bartošek)

Chačatrjan David, Hampl David, Sláma Martin, Císař

Rousek, Paseka (70. Hampl Radim)

Béčko dnes do derby se sousedním Sokolem Zakřany nastoupilo posílené o Rouska z A mužstva. Sám jmenovaný dnes vstřelil 2 branky. V prvním poločase jsme se dostali do vedení brankou Prokeše, který původně centroval, ale míš skončil až za zády hostujího brankáře - 1:0. Druhou branku přidal Císař po krásné akci našich hráčů, kdy už dorážel do prázdné branky - 2:0. Jenomže hosté zápas nezabalili, vrhli se s chutí do útoku a tím byli pozásluze odměněni. Během nějakých 5ti minut nám vstřelili dvě branky, nejprve se krásně trefil hostující Vespalec z přímého kopu a hned za 3 minutky na to zahrával další standartku, kterou Tribula vyrazil a dobíhající hostující útočník vyrovnal na 2:2. Ve 44. minutě si Rousek vzal míč na naší polovině hřiště a utekl sám až před samotného brankáře a chladnokrevně zakončil a poslal nás opět do poločasového vedení 3:2. Ve druhém poločase hned v úvodu utkání hosté opět vyrovnali na 3:3. My jsme se dostali do vedení v 80. minutě,kdy branku vstřelil Martin Sláma 4:3. Hosté za 5 minut vyrovnali Šrajtlem na 4:4. To ještě nebyl konec, v 89. minutě se k míči dostal Rousek a zvýšil na konečných 5:4.