11.kolo MUŽI B: Čechie Zastávka B - Sokol Moutnice 1:0 (1:0)

Čechie Zastávka B - Sokol Moutnice 1:0 (1:0)

Kříž

Sláma, Ištok (50. Hovězák), Zezula, Zoblivý

Nešpůrek (52. Urban), Matouš, Malý, Bartošek

Ustohal, Paseka (55.   )

Béčko v dnešním chladném odpoledni nastoupilo proti týmu Sokol Moutnice, který ještě v loňské sezoně nastupoval proti našemu A mužstvu. Hrálo se na velice špatném terénu, hrací plocha připomínala spíše pole než fotbalový trávník. Do týmu se vrátil po 3 zápasech Matouš, kterému byl snížen trest za červenou kartu a byl na hřišti vidět. Týmu při absenci Jiřího Nešpůrka pomohl Miroslav Ištok. Kluci podali velice dobrý výkon v prvním poločase, kdy jsme hosty prakticky k ničemu vážnému nepustily. První branku, která nakonec znamenala vítězství padla v 32. minutě, kdy si Ustohal poradil z hostující obranou a poslal přízemní přihrávku na hranici vápna Pasekovi a ten střelou ke vzdálené tyči otevřel skéro tohoto utkání - 1:0.

Na začátku druhé půle se prostřídalo a naše hra začala trochu strádat. Přesto jsme si vytvořili pár brejkových situací, ze kterých jsme měly zvýšit, ale tým do konce zápasu bojoval a udržel hubenou, ale velmi cennou výhru 1:0.