10. kolo MUŽI B: FK Ořechov - Čechie Zastávka B 6:1 (2:1)

FK Ořechov - Čechie Zastávka B 6:1 (2:1)

Kříž Martin

Sláma, Klapal, Salák (46. Urban), Zoblivý (46. Chačatrjan David)

Kříž Michal, Hampl (75. Venclovský), Malý, Ambrož

Pospíšil Lukáš, Nešpůrek Michal

Dnes zajížděli B muži k utkání do Ořechova. Tým byl oslaben o vyloučené hráče z minulého kola (Nešpůrek, Zezula, dále Paseka šel z A týmem a další hráči, kteří béčku vypomáhají) povoláni byly dorostenci Nešpůrek, Ambrož a Chačatrjan David, kteří odehráli dobrý zápas. Od začátku utkání bylo jasné jak bude zápas probíhat. Domácí byly lepším týmem, ale neproměňovali i vyložené šance, dostali se dovedení tak v 30. minutě, my jsme vyrovnali z rohu, který zahrával Klapal a domácí hráč si ho srazil do vlastní branky 1:1. Druhou branku jsem dostali z rohového kopu, kdy domácí hlavičkou zvýšili na 2:1. Ve druhém poločase se hrálo pouze na jednu branku, my jsme si vytvořili jednu velkou šanci, kdy se do ní dostal David Chačatrjan, který dostal krásný pas od Hampla. Domácí nás přehráli a s postupem času nás nastříleli další branky a konečné skóre se zastavilo na 6:1.