8. kolo muži A: Čechie Zastávka A - Tatran Šatov 3:3 (2:0)

Čechie Zastávka - Tatran Šatov 3:3 (2:0)

Branky: 5. Martin Sláma, 27. Tomáš Rousek, 87. Michal Kadlčík - 67, 81, 90+2,

ŽK: Sláma Martin, Kadlčík, Matouš

Průběh utkání: 1:0, 2:0, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3

Galetka - Ištok (60. Pospíšil),Rousek T., Sláma Z., Bohuslav - Matouš - Kadlčík, Strašák,Sláma M.,- Mrázek ( 88. Hovězák ),Maňásek ( 46. Rossi ),

Další zbytečná domácí ztráta. Obě mužstva musela udělat několik nucených změn v sestavě( u nás chyběli Zhoř,Rousek V.,Prchal ) a na kvalitě hry se to projevilo. Samotnou kapitolou sama pro sebe byl velmi tragicky pískající(na obě strany) hlavní rozhodčí, který toto utkání absolutně nezvládl a zbytečně zkazil sobotní odpoledne oběma mužstvům! Do utkání jsme vstoupili aktivně a v 5.min. skóroval po individuální akci Mrázka,který se uvolnil přes 2 hráče úplně volný Sláma M. V 25.min. přidal krásnou střelou druhou branku z volného přímého kopu Rousek T. V poločase musel pro zranění odstoupit do té doby dobře hrající Maňásek,kterého nahradil Rossi. Střídající Rossi měl během prvních 5 min. druhého poločasu dvě velké brankové příležitosti,které bohužel nevyužil. V 60. min. se srazil soupeřův útočník hlavou s našim Ištokem( byl okamžitě odvezen do nemocnice s tržnou ranou na hlavě) a rozhodčí k úžasu všech nařídil přímý volný kop proti nám! Hosté toho využili a snížili na 2 : 1. Hra se postupně vyrovnávala a hosté začali zlobit brejky. V 80. min hosté srovnali skore, ale v 85.min jsme po brance Kadlčíka opět vedli. Bohužel toto vedení jsme neudrželi až do konce. V 93.min zahrávali hosté nepřímý volný kop, který jsme si nádherně hlavou uklidili do vlastní sítě!