9. kolo muži "A" - TJ Sokol Novosedly - TJ Čechie Zastávka 1:2 (1:1)

Herman  -  Kronek  -  Brychta Ladislav  -  Bohuslav (68´ Brychta Kryštof)

Strnad  -  Maňásek  -  Máša (84´ David)

Reiter  -  Michna  -  Ezeamaku (65´ Šmarda)

Branky: 33´ Maňásek, 56´ Reiter

Hráči ČECHIE ZASTÁVKA zakončili anglický týden v poměru výhra/remíza/výhra (nutno podotknout, že středeční remízy s Rajhradem je obrovská škoda). 9. kolo naši kluci sehráli v Novosedlech, které měli doposud super bilanci z domácího prostředí. 25 minut prvního poločasu bylo znát kolik toho hráči Čechie mají za týden v nohách a nebylo to příliš koukatelné. Ve 22’ se po neukázněném dostoupení několika soubojů a následné hlavičce domácího Křivánka dostali domácí do vedení. Následně jsme se dostali do hry a v 33’ minutě proměnil krásně přistrčenou nahrávku v neskutečnou, umístěnou ránu k tyči Martin Maňásek a srovnal na 1:1. Do konce poločasu byla hra naše, žel bez gólového efektu. V druhé půlce jsme začli dobře a v 56’ jsme další výstavní střelou převážili misky vah utkání na naši stranu a zásluhou Honzíka Reitera se ujali vedení 2:1, které vydrželo až do závěru utkání. Za bojovnost a energii, patří našim hráčům dík. Příští zápas sehrajeme doma s Tišnovem.