8. kolo muži "A" - TJ Čechie Zastávka - SK Šlapanice 3:1 (1:1)

Pohl (64´ Herman)  -  Brychta Ladislav  -  Kronek  -  Bohuslav (62´ Houser)

Strnad  -  Brychta Kryštof (46´ Reiter)  -  Maňásek (78´ Šmarda)  -  Máša

David (46´ Michna)  -  Ezeamaku

Branky: 5´ Ezeamaku, 58´ Maňásek, 79´ Šmarda

V 8. kole hostila Zastávka tým Šlapanic. Čechie nastoupila v dosti obměněné sestavě. Nástup měli naši fotbalisté snový a již v 5’ minutě se ujali vedení zásluhou Augustina Ezeamaku, který nastoupil poprvé v základní sestavě. Po prvních 10 minutách se však stala ze zápasu nepříliš pohledná “kopaná”. A z našich hrubek v obraně a pomalému dostoupení soupeře jsme ikasovali po životní ráně hostujícího Šamšuly v 13’ z 35 metrů na 1:1 a po dalších 10 minutách jsme mohli i prohrávat, když hosté po další nalší nedůslednosti nastřelili břevno. Do druhého poločasu naskočili Reiter s Michnou a bylo to znát. Začali jsme tlačit, bojovat a dostávali jsme se do pěkných šancí. V 58’ minutě po jedné z pěkných akcí vsítil rozhodující branku utkání Martin Maňásek. A v 79’ přišla nejhezčí akce utkání, která začla před naším vápnem, kde Máša našel pěkným pasem na půlce Reitera, který individuální akcí se dostal až před hostující šestnácku kde vybídl krásnou ulicí za obranu střídajícího Šmardu, který s přehledem tuto šanci přetavil v třetí branku Čechie. Zápas tedy skončil výsledkem 3:1(1:1). Následuje Anglický týden, kdy ve středu sehrajeme opět doma odložené utkání s Rajhradem a o víkendu zajíždíme do Novosedel, kterým se zatím daří.