6. kolo MUŽI A: Čechie Zastávka - Tatran Šatov 3:0 (2:0)

Čechie Zastávka - Tatran Šatov 3:0 (2:0)

Prečan

Kadlčík (84. Pohl), Střecha, Šic (66. Hajdin), Bohuslav

Kronek (66. Herman), Brychta, Maňásek (79. Pospíšil), Reiter

Rousek (74. Frecer), Nešpůrek

Do středeční dohrávky nastoupili naši borci ve velmi netradičních tyrkysových dresech. Hosté zvolili červenou sadů. Chladné počasí utkání taktéž příliš nepomohlo. Skvělou poznámku si neodpustil domácí asistent a vedoucí mužstva v jedné osobě pan Zdeněk Herman, který o tomto počasí řekl: "Že by nemohlo dostat ani občanku" (bylo 14,5 stupně).  Utkání začalo pro naše mužstvo velmi dobře. Už v 7. minutě po vhazování Kronka, se dostal k míči Nešpůrek, který si parádně popotáhl míč po parádní přihrávce našel sám před hostující brankou Rouska, který se nemýlil 1:0. V 10. minutě se snažil z dálky překvapit hostujícího brankáře Brychta, ten byl ale na jeho střelu připraven.Ve 24. minutě se dostali ke slovu hosté. Ti zahrávali roh, ze kterého se následně zahrával trestný kop, ten hostům nevyšel, nicméně se dostali k odraženému míče, kdy z následného zakončení skončal střela hostujícího hráče mimo naši branku. Ve 32. minutě naši kluci už zvyšovali na 2:0. Trefil se Honza Reiter. Ve 43. minutě se hosté snažili využit našeho zaváhání v obraně, naštěstí skončila jejich střela nad naší brankou. Posladní naši šanci v prvním poločase měl opět Reiter, který se dostal opět k odraženému míče, ale jeho nebezpečnou střelu hostující golman kryl. Jak končil první poločas, stejně začala i druhá půle utkání. Hned v úvodu pálil Maňásek, ale jeho střelu zblokoval jeden z hostujících hráčů na roh. K jeho zahrání se postavil Maňásek, ve vápně našel dnes agilního Reitera, který zakončoval hlavou těsně pod břevno. Jeho střelu ale hostující brankář vystihl. V 55. minutě naši kluci udělali obrovskou chybu, kterou chtěl využít hostující Haraška, jeho střela skončila těsně vedle naší branky. Poté se dostal do slibné šance Nešpůrek, ale jeho střela v záklonu skončila nad. V 61. minutě se opět měnilo skóre, nejlepší střelec zastáveckého mužstva Rousek, se opět prosadil a vstřelil v dnešním utkání svoji druhou branku. Ta padla po zahrávaném rohu Martina Maňáska, který vyslal nízký centr do vápna, kde našel Rouska a ten s pomocí tyče zvyšuje na 3:0. V 65. minutě mohli hosté využít opět zaváhání našeho mužstva. Velmi špatnou malou domů zahrával Kronek, míče se zhostil hostující hráč, jeho střela skončila na tyči naší branky. Do konce zápasu se už neodehrálo nic zajímavého. Utkání se pouze dohrávalo. Kluci udrželi tento výsledek až do konce utkání. Dnes podali kluci průměrný výkon uprostřed pracovního týdne, ale 3 body do tabulky se počítají. Výhrou nad Šatovem s čistým kontem si brankář Prečan připsal už druhou nulu v sezoně.