5. kolo MUŽI A: Čechie Zastávka - SK Slatina 0:3 KONTUMACE

5. 9. 2015

5. kolo I.A třída sk. A muži Jmkfs

Čechie Zastávka - SK Slatina 0:3

KONTUMACE 0:3, DŮVODEM JE NASTOUPENÍ HRÁČE JIŘÍHO HOUSERA, KTERÝ MĚL ŠPATNĚ VYŘÍZENÉ STŘÍDAVÉ STARTY

Původní výsledek 3:0, následně zkontumováno

Prečan

Oprchal, Brychta, Herman, Bohuslav

Težký (89. Houser), Maňásek (87. Šmarda), Kronek, Reiter (85. Hajdin)

Rousek (82. Pohl), Nešpůrek (76. Pospíšil)

Článek k původnímu dosaženému výsledku:

Po propadáku, který naši kluci předvedli minulý týden na znojemském předměstí v Dobšících konečně zabrali a přisali si do tabulky plný počet bodů. Utkání začalo rychlým oboustraným fotbalem. Už ve 3. minutě trefuje Rousek tyč. V 11. minutě se dostávají do šance hosté, ale jejich velkou šanci Prečan chytá. První branka utkání přišla na řadu ve 23. minutě. Jako nůž máslem prošel hostující obranou Maňásek, kdy chladnokrevně zakončil na 1:0. Do konce prvního poločasu se už nic závratného nestalo. Ve druhém poločase se do vážnější šance dostali prvně hosté, jejich akci včasným vyběhnutím kryl Pepa Prečan v brance. Zde se opět projevilo pravidlo nedáš dostaneš. Když hosté svoji šanci nevyužili, prosadili se naši kluci brankou na 2:0, kdy Maňásek přihrával Nešpůrkovi a ten střílel do prázdné. V 81. minutě se dostal do samostatného průniku Rousek, ale jeho koncovka ho zradila. Branku netrefuje. V 86. minutě se odražený míč na vápno dostal až k osamocenému Pospíšilovi, který přízemní střelou trefuje zažízení a zvyšuje na konečných 3:0.