5. kolo MUŽI A: Áčko vyhrálo v Tuřanech 1:3

Kadlčík (71.Střecha), Herman, Šic, Bohuslav

Brychta

Pohl, Maňásek, Kronek

Frecer (71.Reiter), Rousek (85.Pospíšil)

V dalším kole I.B třídy zajíždělo naše mužstvo mužů na horkou půdu vedoucího celku tabulky Tuřan. Zajímavostí je, že tento tým, a není to tak dlouho vedl i náš současný trenér pan Tadeáš Szypula, proto nebylo o náboj nouze. Toto důležité utkání začali lépe domácí. Ti se dostali do vedení už v 10. minutě, když dokázali využít chybu naši obrany. Domácí Kříž po chybě běžel sám na brankáře Přečana, kterému nedal šanci 1:0. Poté se hra vyrovnala a do utkání se dostávalo naše mužstvo. Ve 33. minutě předvedli parádní souhru Maňásek s Brychtou,kdy jejich akce skončila gólem v domácí síti 1:1. Po vyrovnání jsme se stále tlačili do více šancí. Ve 40. minutě se individuálně prosadil Rousek, který poté přihrával na Kubu Frecera a ten otočil výsledek utkání na 1:2. Těsně před koncem prvního poločasu si naši kluci vytvořili ještě jednu skvělou akci, po ose Maňásek, Frecer, Rousek - posledně jmenovaný zakončoval ale zařízení netrefil.

Domácí se snažili ve druhém poločase výsledek srovnat, nicméně v 77. minutě jejich snažení definitivně utnul Jakub Pohl, který dorážel vyraženou střelu Reitera a zvyšuje na konečných 1:3. Utkání se proto už je pouze dohrávalo bez nátlaku domácího mužstva. Naši kluci si připisují velmi důležité body do tabulky. Nyní se naši kluci představí v tomto týdnu 2x na domácím hřišti. Ve středu od 17:00 hod dohrávají utkání 4. kola s týmem Rajhradic a v sobotu se utkání od 16:00 hod s Tatranem Šatov.