4. kolo MUŽI A: Čechie Zastávka A - SK Křenovice 2:0 (1:0)

Galetka

Ištok, Sláma Zd, Kadlčík, Bohuslav (85. Paseka)

Hajdin, Matouš, Strašák (59. Prchal), Prokeš

Ustohal, Maňásek (81. Rousek T.)

Áčko po třech kolech mělo na svém kontě pouhý bod a proto potřebovalo vyhrát a urvat konečně 3 body. Dobrý základ tomu položil už v 6. minutě Radim Strašák, který za hranicí 16ctky zahrával přímý volný kop a pravým angličanem otevřel skóre utkání na - 1:0. V prvním poločase jsme si vytvářeli spoustu šancí, z nichž některé byly i vyložené, ovšem buď je zneškodnil hostující brankář nebo šli hodně vedle jako např. 23. min. kdy si Hajdin vyměnil míč s Ustohalem, který mu narazil na penaltu a ten míč vysoko přestřelil ve 100 % šanci. Stejný hráč spálil další šanci v 26. minutě těsně vedle. Další vyloženou měl Maňásek, který si z hostujícího obránce udělal na vápně kužel a prošel přes něj, šanci mu ale zmařil hostující brankář, který míč vyrazil.

Ve druhé půli se do dvou slibných šancí dostal Ustohal, nejprve v 60. minutě pálil po úniku z úhlu do boční sítě a 82. minutě mu poslal Hajdin míč a sám před brankářem ve 100 % šanci pálil těsně vedle. V 62. minutě jsme zvýšili na 2:0 Hajdinem, který dostal příhrávku do běhu od Prchala. Obrovská šance zastáveckých ovšem byla v 66. minutě, když Hajdin poslal míč na Ustohala po lajně, ten poslal přízemní centr do vápna na úroveň penalty odkud zakončoval Matouš, brankář vyrazil a z následné dorážky ve vyložené šanci nastřelil Prokeš břevno.

Zápas se poté dohrával. Naši konečně vyhráli a připsali si první 3 body do tabulky.