4. kolo 20/21 TJ Čechie Zastávka - FK Zbraslav 0:1 (0:0)

4. kolo I.A třída sk. a

Čechie Zastávka - FK Zbraslav 0:1 (0:0)

Branky: 57. Jan Vít

Diváci: 200

Naši muži odehráli derby utkání v netradičním čase již v pátek od 17. hodin. Po úterní dohrávce 2. kola na už tak velkou marodku přibyl Jakub Pohl, byl nucen trenér Gamba povolat hráče, kteří s fotbalem již skončili. Nutno podotknout, že tito hráči zvládli zápas více ne dobře. Ve druhém poločase se na hrot postavil dokonce brankář Peter Balčirák.

Zápas rozhodla branka hostu z 57. minuty, kdy se do míče za hranici velkého vápna opřel Honza Vít a přízemní střelou na zadní tyč otevřel skóre utkání. Naše mužstvo si vypracovalo jednu 1000% šanci, kterou ovšem neproměnilo. Hosté měli více šancí, zejména v prvním poločase, ale taktéž nedokázali trefit zařízení. Druhý poločas se po inkasované brance spíše dohrával. Naši kluci se snažili tlačit do zakončení. Když už hrozilo nějaké nebezpečí. tak buď akce končila špatnou finální přihrávkou, nebo v rukou hostujícího brankáře Kožnara.

Příští týden zajíždí naši kluci do Rajhradu. Utkání se odehraje v sobotu 5.9.2020 od 16:00 hodin