3. kolo MUŽI A: Sokol Blížkovice - Čechie Zastávka 0:1 (0:0)

3. kolo I.B třída sk. B muži

Sokol Blížkovice - Čechie Zastávka 0:1 (0:0)

Branka: Brychta

Prečan - Frecer (46. Pohl), Herman, Šic, Kronek, Maňásek, Bohuslav, Kadlčík, Rousek (84. Hajdin), Nešpůrek (90. Pospíšil), Brychta

Utkání začalo ve vysokém tempu. Už ve druhé minutě zápasu se ocitl ve 100% šanci po závahání domácí obrany Laďa Rousek, který ale tuto pobídku nevyužil. Naše neproměněná šance prakticky nastartovala domácí Blížkovice. Domácí byli po celý první poločas lepším týmem. Vytvořili si tři brankové příležitosti, které měli skončit gólem. Tomu ovšem zabránil čaroděj v naší brance Prečan, který všechny gólovky vychytal a podržel tak své mužstvo. Naši kluci po pauze nastoupili do druhé poloviny utkání jako vyměnění. Drželi více míč na svých kopačkách, měli více ze hry a to přineslo své ovoce v 75. minutě, kdy Maňásek prostrčil parádní přihrávku na Brychtu a druhý jmenovaný poslal naše mužstvo do vedení 0:1. Laďa Brychta vstřelil svoji premiŕovou branku v kategorii mužů. Domácí si ve druhé půli vytvořili nějaké náznaky šanci ze standardních situací, ze kterých ovšem naši branku příliš neohrozili. Nejlepšími hráči našeho mužstva v tomto utkání byli Josef Prečan, který podržel mužstvo svým jistým výkonem v brance a udržel čisté konto a střelec nakonec vítězné branky Ladislav Brychta.