3. kolo MUŽI A: Čechie Zastávka - SK Líšeň B 0:3 KONTUMACE

22. 8. 2015

3. kolo I.A třída sk. A

Čechie Zastávka - SK Líšeň B 0:3 kontumačně

KONTUMACE 0:3, DŮVODEM JE NASTOUPENÍ HRÁČE JIŘÍHO HOUSERA, KTERÝ MĚL ŠPATNĚ VYŘÍZENÉ STŘÍDAVÉ STARTY

Prečan

Oprchal, Vítámvás, Střecha, Bohuslav

Pospíšil (64. Brychta), Maňásek, Těžký, Kronek

Rousek (70. Pohl), Nešpůrek (84. Houser)

Áčko v prvním domácím utkání sezony nastoupilo proti rezervě brněnské Líšně. Úvod utkání patřil hostům. Měli prakticky po celý první poločas optickou převahu. Ve 13. minutě předvedl parádu domácí brankář Pepa Prečan, který dokázal přečíst hru hostů a daleko od naší branky si zpracoval hostující centr a s úsměvem ho dále přihrával nohou na Pospíšila. Ve 30. minutě si Líšeň vytvořila nebezpečnou šanci, kterou ovšem Prečan perfektně likviduje. O pět minut později je na řadě další akce hostů po zaváhání naši obrany, ale opět bez využití. Za bezbrankového stavu se šlo následně i do kabiny. V úvodu druhého poločasu se zastřeloval z trestného kopu Rousek, ale jeho střela míjela o milimetry hostující svatyni. V 61. minutě hlavičkoval z rohu Oprchal, ale střela skončila těsně nad. O deset minut později přišla další šance domácích. Brychta vyslal krásnou střelu, kterou hostující brankář konečky prstů vytáhl vedle branky, z následné dorážky Pohl střílí vedle. V 77. minutě jsme zahrávali další trestný kop, který ale Nešpůrek posílá vedle pravé tyče. V 85. minutě nastupuje poprvé za muže Jirka Houser, pro kterého to byl v kategorii mužů jeho DEBUT v mistrovském utkání (takže se očekává, že to bude poznat v ledničce) :-) Jirka se následně o několik minut později dostával do velké šance, kterou mu zmařil hostující obránce, který jeho střelu vykopl z brankové čáry. Následnou dorážku Maňáska kryje hostující brankář. Utkání mohlo být za tři body, za předvedenou hru převážně ve druhém poločase, si naši kluci zasloužili. Přesto utkání skončilo remízou 0:0.