3. kolo 22/23: Muži A - TJ Viktorie Želešice 1:1 (0:0)

3. kolo I. A třída sk. a 2022/2023

Čechie Zastávka A - TJ Viktorie Želešice 1:1 (0:0)

Branky: 90. Malata z pen. - 53. Řezáč z pen.

ČK: 90. Kovařík (Želešice)

Áčko nastoupilo k prvnímu domácí utkání vlažně, hosté na naše kluky vlítli a hned po několika minutách to mohlo být 0:2, když jeden z našich hráčů nejdříve zachránil z brankové čáry jasnou branku, dorážka skončila hodně vedle naší branky. Ke konci prvního poločasu běžel sám na brankáře Julínka, jeden z jeho bývalých spoluhráčů, ale parádním výběhem šanci zneškodnil. Naše mužstvo mělo v průběhu úvodního poločasu 1 větší šanci, ale závar v malém vápně nakonec skončil mimo branku. Hosté byli celý první poločas lepším mužstvem. Druhý poločas začal podobně jako ten první. V 53. minutě se v našem velkém vápně uvolnil jeden z hostujících hráčů, kterého následně podrazil k zemi brankář Julínek. Nabídnutou penaltu hosté využili a dostali se brankou Řezáče do vedení 0:1. V 64. minutě domácí trenér Gamba provedl 2 střídání, kdy šel na plac po zranění vracející se nejlepší střelec loňské sezony Petr Malata a hra začala mít najednou jiný spád. Hosté znejistěli a naši kluci si vytvářeli větší tlak. Měli jsme na kopačkách několik střel z hranice velkého vápna, ale brankář Sára byl vždy na místě. Až v poslední minutě utkání po velkém závaru byl faulován v malém vápně Strnad a dostali jsme nabídku k vyrovnání. Kanonýr Petr Malata si postavil míč na putík pokutového kopu, který následně střelou k levé tyči proměnil 1:1. Utkání tak skončilo remízou.