26. kolo MUŽI A: Čechie Zastávka A - SK Višňové 4:0(3:0)

Branky: Ustohal 2, Sláma Martin, Maňásek

Rousek T, Ištok, Sláma Zdeněk, Bohuslav

Pohl (58. Pospíšil), Sláma Martin (75. Paseka), Matouš (80. Kadlčík), Strašák

Ustohal, Maňásek

Obrazek

V sobotním odpoledni nastoupilo naše A mužstvo proti Višňové. V prvním poločase jsme byly lepším týmem a to bylo také poznat podle výše skóre. Vedli jsme 3:0, branky postupně vstřelili Ustohal, Martin Sláma a Maňásek. Asi největší šanci soupeře jsme vytvořili opět my, konkrétně to byl Zdeněk Sláma, jehož špatný odkop letěl na vlastní bánu a to těsně vedle horního růžku branky. Vytvářeli jsme si i další šance, ale stav se do konce prvního poločasu nezměnil. Do druhé půle už hosté hru vyrovnali. My jsme přidali čtvrtou branou Ustohalem a zvítězili jsme jednoznačným výsledkem 4:0.

Pochválit bych chtěl Martina Maňáska a Jirky Ustohala, kteří opět dělali hostujícím obráncům veliké problémy a podali dobrý výkon.